SF-3-310-849

Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Smart Story

Розташування: Ужгород, Станційний, Василя Балога вул., 2
1 Кімнат
41 м2
13/13 13
Ціна
1 250 $/м2
Комісія:
2%

Інформація

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Smart Story», місто Ужгород

Пропонується сучасна квартира у новому житловому комплексі «Smart Story» — проєкті з концепцією комфортного життя на рівні готельного сервісу.

Площа — 41,02 м²
Поверх — 13
Вартість — 1250 $/м²

Квартира з продуманим плануванням, що дозволяє максимально ефективно використати простір. Ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду.

Здача в експлуатацію — 1 квартал 2027 року.

Інфраструктура комплексу:
• концепція рівня 5-зіркового готелю
• басейн та SPA-зона для мешканців
• дитяча кімната поруч із комплексом
• підземний паркінг
• два сучасні ліфти з доступом до паркінгу
• облаштований дитячий майданчик
• базове оздоблення квартир
• можливість ремонту «під ключ»
• передача в управління керуючій компанії

Зручна локація з швидким доступом до всієї необхідної інфраструктури міста: магазини, транспорт, навчальні заклади.

Деталі та перегляд — за домовленістю.

51 275 $ вартість об'єкта
1 250 $ ціна за м2
41.02 м2
1 кімнат
13 Поверх
13 К-ть поверхів

Тип двору: закритий;
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 12:26;